Opieka dietetyczna

Pełna opieka dietetyczna obejmuje pakiet złożony z konsultacji wstępnej, analizy składu ciała, przygotowania dietoterapii dopasowanej do Klienta oraz konsultacji kontrolnej, na której analizujemy postępy oraz określamy dalsze cele warunki współpracy.

Więcej...

Konsultacje, analiza i korekta dotychczasowego odżywiania

Możliwe są jednorazowe konsultacje bez układania planów żywieniowych. Podczas wizyty przeanalizujemy stan zdrowia oraz dotychczasowe odżywianie. Wyłapiemy błędy w odżywianiu i spróbujemy je naprawić .

Więcej...

Kształtowanie sylwetki

Wielką popularnością cieszą się diety ‘na redukcję’ i ‘na masę’. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo takiej diety. Plany ukierunkowane na poprawę sylwetki wymagają wnikliwego przeanalizowania stanu zdrowia i odżywienia klienta.

Więcej...

Dietoterapia w chorobach

Odpowiednio dobrana dieta pomaga w leczeniu m.in.: otyłości, niedokrwistości, problemów żołądkowych, problemów jelitowych, alergiach i nietolerancjach pokarmowych, chorobach autoimmunologicznych, chorobach tarczycy, osteoporozie i innych.

Więcej...

Dieta w sporcie

Dieta ma niezwykłe znaczenie w regeneracji sportowców oraz poprawie wyników sportowych. Podstawą do ułożenia planu żywieniowego i suplementacji jest przede wszystkim analiza stanu zdrowia oraz sposobu odżywienia.

Więcej...

Żywienie kobiet planujących ciążę, w ciąży oraz po ciąży

Warto dobrze przygotować się do ciąży – prowadzić zdrowy styl życia bez używek, uzupełnić niedobory, wprowadzić choroby autoimmunologiczne w remisję. W ciąży trzeba jeść dla dwojga, nie za dwoje!

Więcej...

Analiza składu ciała

Analiza składu ciała wykonywana jest na analizatorze INBODY 120, który działa na zasadach bioimpedancji i umożliwia dokładny pomiar dla każdego z segmentu: 4 kończyn i tułowia, z wykorzystaniem 8-punktowego systemu dotykowych elektrod.

Więcej...

Zakupy z dietetykiem

Jeśli chcesz się nauczyć jak czytać składy i jak rozsądnie robić zakupy, aby przy tym zadbać o swoje zdrowie, zapraszam do skorzystania z tej formy usługi. Razem rozwikłamy zagadkę tabelek na opakowaniach produktów czy ciężkich do przeczytania i wymówienia składników.

Więcej...

Wykłady, warsztaty i szkolenia

Oferta przygotowywana indywidualnie

Więcej...