Mgr Klaudia Ptak – Dyplomowany dietetyk. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności Fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Instruktor Pilates. Trener personalny. Instruktor Kettlebell. Międzynarodowy Sędzia World Kettlebell Sport Federation. Szkoleniowiec w zakresie podstaw dietetyki i suplementacji oraz prowadzenia zajęć grupowych fitness na kursach instruktora fitness i trenera personalnego.

Specjalizuję się w dietetyce klinicznej, a praca z pacjentami daje mi ogromną satysfakcję. Pomagam osobom z chorobami autoimmunologicznymi, metabolicznymi, z problemami z tarczycą czy zaburzeniami hormonalnymi. Współpracuję również ze sportowcami takimi jak: zawodnicy crossfit, ultramaratończycy, triathloniści, siatkarze czy piłkarze. W swojej pracy zwracam uwagę przede wszystkim na to, aby osoba w trakcie konsultacji otrzymała wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz stylu życia i potrafiła ją wykorzystać w praktyce. Kładę ogromny nacisk na bezpieczeństwo stosowanych przeze mnie metod dietetycznych.
Dodatkowo cały czas jestem związana ze sportem – prowadzę zajęcia grupowe fitness oraz treningi personalne. Takie doświadczenie pozwala mi na holistyczne podejście do klienta oraz na profesjonalne dopasowanie diety do aktywności fizycznej i odwrotnie.

W tym wszystkim najważniejszy jest dla mnie człowiek, który do mnie przychodzi. Staram się stworzyć przyjazną relację z jasnymi zasadami, a także dopasować usługę pod jego wymagania.
I tutaj zapewne czekacie na moje motto życiowe i dietetyczne, ale będzie tylko jedno słowo:

Ukończone szkolenia z dietetyki

Ukończone szkolenia trenerskie