Jak przygotować się do pierwszej konsultacji?

Bardzo się cieszę, że zajrzałaś/łeś do tej zakładki i chcesz się umówić na konsultację – serdecznie zapraszam. Aby nasza współpraca była owocna zapoznaj się z moim systemem pracy (poniżej), umów się na wizytę i do zobaczenia lub usłyszenia.

Zapisy

Czas oczekiwania na konsultację jest uzależniony od aktualnego obłożenia gabinetu i może wynosić nawet kilka tygodni. Dlatego zanim zgromadzisz potrzebną dokumentację zarezerwuj datę i godzinę wizyty (dotyczy to również konsultacji kontrolnej). Preferowany kontakt sms – tel. 661152205

Aktualnie zapisy wyglądają następująco:

  • od 15. dnia każdego miesiąca przyjmuję zapisy nowych osób, na pierwsze konsultacje (od godz. 8:00) – TYLKO SMS

Jeśli te dni wypadają w weekend, zapisy są od pierwszego dnia roboczego po weekendzie.

  • zapisy na konsultacje kontrolne umawiamy na wcześniejszej konsultacji lub mailowo/sms w dowolny dzień

Informacje organizacyjne

Konsultacje odbywają się stacjonarnie w moim gabinecie w Rzeszowie przy ul. Grodzisko 3a, online (Skype) lub telefonicznie.

W celu otrzymania informacji jak przygotować się do konsultacji po zapisie na dany termin napisz do mnie email na adres [email protected] (temat: Dieta + imię i nazwisko + data i godzina konsultacji) opisując:

  • nasz przyszły cel (co chcesz osiągnąć, jaki masz problem, w czym mogę Ci pomóc)
  • preferowaną formę współpracy (online/telefon/stacjonarna)
  • jakim pakietem jesteś zainteresowany/a (jeśli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego pakietu, to nie ma problemu – podejmiemy decyzję wspólnie podczas wizycie)
  • podaj numer kontaktowy

W odpowiedzi otrzymasz informacje w jaki sposób przygotować się do pierwszej konsultacji:

  • kwestionariusz zdrowotno-żywieniowy
  • sugerowane badania do wykonania
  • dokumenty RODO do podpisania i odesłania przed konsultacją.

Bardzo ważne: wszystkie powyższe dokumenty (badania, kwestionariusz, RODO) muszę otrzymać MINIMUM 3 dni przed konsultacją (chyba, że ustalimy inaczej).

Brak przygotowania i wiadomości mailowej z powyższymi załącznikami skutkuje anulowaniem konsultacji.

Odwołanie/przełożenie terminu konsultacji

W przypadku chęci zmiany terminu lub odwołania wizyty należy to zgłosić na minimum 2 dni przed planowaną konsultacją poprzez mail/sms/rozmowę telefoniczną.

Jeśli wiesz, że nie możesz pojawić się w umówionym terminem, proszę daj mi znać wcześniej 😊 Często sporo osób czeka na termin konsultacji, może skorzysta dzięki temu inna osoba szybciej.

Badania

Zawsze bazuję na wynikach badań. Moje diety są tworzone stricte dla konkretnej osoby, uwzględniając m.in. jej styl życia i stan zdrowia, na chwilę kiedy się do mnie zgłasza.

Bardzo ważna jest też jakość wyników badań, dlatego wykonaj je zgodnie z sugestiami jakie otrzymasz ode mnie w odpowiedzi na Twojego maila – przy niektórych badaniach bardzo ważne jest, aby być na czczo lub zrobić je w odpowiednim dniu czy godzinie. Może się również zdarzyć, że zostaniesz poproszony/a o wykonanie dodatkowych badań po pierwszej konsultacji.

Kwestionariusz

Postaraj się wypełnić kwestionariusz najdokładniej jak potrafisz, zgodnie z sugestiami w odpowiedzi na Twojego maila (czcionka, format) – ułatwi to dalszą współpracę. Odeślij wypełniony kwestionariusz w tym samym formacie, w którym go otrzymałeś/aś (w pliku word, nie zmieniaj na pdf, nie wysyłaj skanu). Jeśli pojawi się z tym jakiś problem, proszę o wcześniejszą informację.

Konsultacja

Na wizycie omówimy wykonane przez Ciebie badania oraz wypełniony kwestionariusz. Dodatkowo zostanie wykonana analiza składu ciała na analizatorze INBODY (jeśli nie masz przeciwskazań np: rozrusznik serca, padaczka, ciąża) – w przypadku gdy wykonujemy analizę składu ciała warto nie pić i nie jeść na 1-2h przed konsultacją. Zostaniesz poproszony/a o ściągnięcie butów oraz skarpetek/rajstop/pończoch. Jeśli będzie to dla Ciebie dyskomfort, możliwy będzie tylko pomiar masy ciała.

Wizyta to również czas, gdzie możemy rozwiać Twoje wątpliwości – przemyśl wcześniej to o co chciałbyś/chciałabyś zapytać. Po konsultacji możesz zadać mi pytanie mailowo, nie odpowiadam jednak jeśli tych pytań będzie dużo i będę je często otrzymywać. Wówczas możemy umówić się na dodatkową konsultację lub można wykupić dodatkową opiekę mailową.

Materiały po konsultacji:

Wszystkie ustalone materiały (zalecenia/jadłospis/suplementacja) prześlę mailem do 10 dni roboczych od otrzymania wszystkich potrzebnych informacji od Ciebie (w tym wyniki sugerowanych, dodatkowych badań).

Postępowanie po pierwszej konsultacji

Zalecenia, dieta oraz suplementacja nie są przeznaczone do dożywotniego stosowania. Są ograniczone czasowo i dopasowane do aktualnego zdrowia Klienta (na dzień ostatniej konsultacji). Tym samym nie ponoszę odpowiedzialności za dłuższe stosowanie zaleceń niż ustalimy na konsultacji.

W przypadku zgłoszenia na konsultację kontrolną po czasie dłuższym niż ustalimy na wcześniejszej konsultacji będzie ona traktowana jak pierwsza konsultacja – dotyczy ewentualnego przygotowania oraz cennika.

Kontakt mailowy

Na wiadomości mailowe odpowiadam zazwyczaj w przeciągu 2-3 dni roboczych. W nadzwyczajnych okolicznościach czas ten może się wydłużyć do 5 dni roboczych, a w przypadku dłuższego urlopu otrzymasz mail zwrotny z informacją kiedy możesz się spodziewać odpowiedzi.

Płatności

W przypadku konsultacji stacjonarnych płatność odbywa się gotówką w gabinecie lub przelewem. W przypadku konsultacji online/telefonicznych – na podany w mailu informacyjnym nr konta.

W szczególnych przypadkach warunki i zasady współpracy mogą zostać ustalone indywidualnie.